Zaproszenie na turniej w Makowie Mazowieckim

Rafał Wereszczaka

W sobotę 22 kwietnia 2017 r. w Makowie Mazowieckim odbędzie się Turniej Tenisa Stołowego o Puchar Starosty i Burmistrza organizowany przez ULKS MACOVIA Maków Maz. Turniej zostanie rozegrany w trzech kategoriach: Amator (zawodnicy nie grający w rozgrywkach ligowych min 5 lat), VIP (sponsorzy, lokalne władze) oraz najbardziej prestiżowa kat. OPEN. Zawody odbędą się w Powiatowej Hali Widowiskowo-Sportowej przy LO im. Marii Curie Skłodowskiej w Makowie Mazowieckim przy ulicy ul. Kopernika 2.

Celem imprezy jest popularyzacja tenisa stołowego, integracja zawodników, wyłonienie najlepszych tenisistów w poszczególnych kategoriach oraz promocja miasta i powiatu makowskiego. Organizatorzy nie ubezpieczają uczestników i nie odpowiadają za rzeczy zaginione. Wpisowe do kategorii Amator i Open wynosi 10 zł za osobę. Dla zwycięzców przewidziane są: puchary, dyplomy oraz cenne nagrody. Dla uczestników: kawa, herbata, ciasto oraz ciepły poczęstunek.

Zapisy telefonicznie: 570 060 071 lub w dniu zawodów do godz. 8.45 Sponsorami Turnieju są: Starostwo Powiatowe i Urząd Miasta Maków Maz, F.H. JOL-MET Jolanta Grabowska, „STELAŻ” Handel i Usługi Andrzej Perzanowski, Mazowiecka Spółka Mleczarska „POLMLEK” Maków Maz, „BRUK ART TECHNIC” Michał Nowacki, „GOZANA” W.Godlewski, J.Zakrzewski, R.Napiórkowski, Piekarnia „EMILIA” Marek Dobrzyński, „FRIGO” W.J.D.I Tyburscy, „SEKRET SMAKU” Joanna Gronowska, Usługi Transportowe i Motorowodne Paweł Żbikowski.

Jest to już VI edycja turnieju. Z roku na rok impreza przybiera na sile. W 2016 roku wystartowało niespełna 70 zawodników. W tym roku organizatorzy liczą na dużo większą frekwencję.

ZAPROSZENIE (plik pdf do pobrania)

Najnowsze