Znamy mistrzów mazowieckiego w kategoriach młodzik i junior

Rafał Wereszczaka

Daria Duralak (IKTS Broń Radom), Tomasz Trzaskowski (GLKS Nadarzyn) w kategorii młodzik oraz Aleksandra Paruszewska (ULKS Tęcza Budki Piaseckie) i Patryk Bożek (Nadarzyn) w kategorii junior zostali mistrzami województwa mazowieckiego w grze pojedynczej 2017. W grach podwójnych tytuły mistrzowskie wywalczyli w kategorii młodzik Julia Czubakowska i Alicja Firszt (Nadwiślanin) oraz Tomasz Trzaskowski z Filipem Kosteckim (Nadarzyn), a w kategorii junior: Aleksandra Paruszewska z Aleksandrą Wojtczak (Tęcza) i Patryk Bożek z Adrianem Majchrzakiem (Nadarzyn). Zawody mistrzowskie rozegrano w Radomiu przy współfinansowaniu Prezydenta Miasta Radomia.

Kolejne miejsca na podium Indywidualnych Mistrzostw Województwa w grze pojedyńczej wywalczyli – w kategorii młodzik: Julia Czubakowska (MLUKS Nadwiślanin Płock) i Zofia Śliwka oraz Adam Banasik (oboje KS Bogoria Grodzisk Mazowiecki) i Kajetan Kachniewski (Nadwiślanin), w kategorii junior: Weronika Bożek (GLKS Nadarzyn) i Aleksandra Wojtczak (ULKS Tęcza Budki Piaseckie) oraz Adrian Majchrzak (Nadarzyn) i Kacper Moliński (KS Spójnia Warszawa).

Srebrne i brązowe medale w konkurencji gier podwójnych zdobyli kolejno – w kategorii młodzik: Daria Duralak z Wiktorią Serafin (obie IKTS Broń Radom) i Antonina Zembowicz (Bogoria) z Zofią Śliwką oraz Maksymilian Nawarski (Nadarzyn) z Kajetanem Kachniewskim i Jan Należyty (UKS Return Piaseczno) z Adamem Banasikiem (Bogoria); w kategorii junior: Aleksandra Bogacka (UKS Lupus Kabaty Warszawa) z Alicją Kwiatkowską (KS Ożarowianka Ożarów Mazowiecki) i Weronika Bożek z Wiktorią Wrublewicz (Tęcza) oraz Jakub Miszkurka (SCKiS Hals Warszawa) z Kacprem Molińskim i Piotr Jaworski z Łukaszem Jamorskim (obaj Hals).
 
Z turniejów elimininacyjnych awans do mistrzostw Polski wywalczyli – w kategorii młodzik: Zofia Śliwka i Maja Pawłowska (UKS ALfa Gostynin) oraz Mikołaj Giereło (Bogoria) i Mateusz Szczepański (SKS 40 Warszawa); w kategorii junior: Aleksandra Paruszewska i Weronika Bożek oraz Jakub Miszkurka i Patryk Bożek.

Turniej juniorek stał się okazją do wręczenia medali i pucharu drużynowym mistrzyniom województwa w tej kategorii wiekowej ULKS Tęcza Budki Piaseckie (Aleksandra Paruszewska, Aleksandra Wojtczak).

Eliminacje Wojewódzkie Indywidualnych Mistrzostw Polski Młodziczek

Indywidualne Mistrzostwa Województwa Młodziczek, gra pojedyncza

Indywidualne Mistrzostwa Województwa Młodziczek, gra podwójna

Eliminacje Wojewódzkie Indywidualnych Mistrzostw Polski Młodzików

Indywidualne Mistrzostwa Województwa Młodzików, gra pojedyncza

Indywidualne Mistrzostwa Województwa Młodzików, gra podwójna

Indywidualne Mistrzostwa Województwa Juniorek, gra pojedyncza

Indywidualne Mistrzostwa Województwa Juniorek, gra podwójna

Eliminacje Wojewódzkie Indywidualnych Mistrzostw Polski Juniorów NOWE

Indywidualne Mistrzostwa Województwa Juniorów, gra pojedyncza

Indywidualne Mistrzostwa Województwa Juniorów, gra podwójna

Najnowsze