Zofia i Mateusz mistrzami województwa kategorii ŻAK

Rafał Wereszczaka

Zofia ŚLIWKA (KS Bogoria Grodzisk Mazowiecki) i Mateusz SAKOWICZ (KS Spójnia Warszawa) zdobyli złote medale tegorocznych Mistrzostw Województwa kategorii ŻAK w tenisie stołowym. W turniejach eliminacyjnych awans na Mistrzostwa Polski wywalczyli Anna ZDUNEK (Spójnia) i Magdalena ZATYKA (ŁKS Promnik Łaskarzew) oraz Adam SMOTER (UKS Lupus Kabaty Warszawa) i Patryk BURAKOWSKI (UKS Return Piaseczno). Sponsorem kategorii ŻAK jest IMOLA Szkoła Jazdy.

W rozegranych w niedzielę 15 kwietnia w Nadarzynie zawodach, medale kolejnych kolorów Mistrzostw Województwa Żaczek i Żaków zdobyli – srebrne: Milena Mirecka i Fabian Sprzączak; brązowe: Antonina Zembowicz i Kamil Sadowski (wszyscy KS Bogoria Grodzisk Mazowiecki).

Rezerwowymi z województwa mazowieckiego do udziału w Indywidualnych Mistrzostwach Polski Żaczek i Żaków (9-10 czerwca – Kraśnik, woj. lubelskie) zostali Amelia Rybacka (ŁKS Promnik Łaskarzew) po wygranej 3:1 z Antoniną Osmolak (UKS Alfa Gostynin) w meczu o III miejsce turnieju elminacyjnego żaczek oraz  Filip Frankowski (GLKS Nadarzyn) po wygranej 3:2 ze Stasiem Wróblewskim (Bogoria) w meczu o III miejsce turnieju eliminacyjnego żaków.

Do pobrania:

IMW ŻACZEK 2018

IMW ŻAKÓW 2018

Najnowsze