I Cykl WOM gra pojedyncza młodzików, 22 listopada, Warszawa Targówek

Rafał Wereszczaka

Szkolny Związek Sportowy Warszawy i Województwa Mazowieckiego oraz Mazowiecki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego zapraszają do udziału w turniejach 1. Cyklu w grze pojedynczej młodzików (dziewczęta i chłopcy) Warszawskiej Olimpiady Młodzieży w tenisie stołowym w relacji klubowej. Zawody odbędą się w niedzielę 22 listopada w hali GOSiR Targówek przy ul. Ossowskiego w Warszawie. Zapisy za pomocą karty zgłoszeniowej do czwartku 19 listopada do godz. 19.00. Zawody BEZ UDZIAŁU PUBLICZNOŚCI ze ścisłym zachowaniem obowiązujących w dniu i miejscu zawodów zasad bezpieczeństwa związanych z występowaniem epidemii COVID-19. Każdego obecnego w hali obowiązuje pomiar temperatury oraz wypełnienie kwestionariusza sanitarnego uczestnika zawodów sportowych. Projekt finansuje miasto stołeczne Warszawa.

ZMIANA GODZINY ROZPOCZĘCIA ZAWODÓW

– początek gier o godz. 15.00
– wejście na halę od godz. 13.30

UWAGA!!!

Wstęp na halę tylko dla uczestników zawodów (zawodników, trenerów, opiekunów) po pomiarze temperatury oraz po wypełnieniu i pozostawieniu u organizatora kwestionariusza uczestnika zawodów sportowych.

Organizatorzy zawodów, poprzez dostosowanie się do obowiązujących przepisów prawa w zakresie zapobiegania, przeciwdziałania i zwalczania COVID-19 oraz poprzez zachowanie standardów w tym zakresie, podejmują wszelkie możliwe działania by zminimalizować ryzyko zakażenia się wiruszem COVID-19. Jednakże takiego ryzyka nie da się wyeliminować w 100 procentach. W związku z powyższym wszystkie osoby obecne na zawodach przebywają w hali na własne ryzyko i odpowiedzialność. Wejście na halę TYLKO I WYŁACZNIE dla zgłoszonych członków ekip klubowych i potwierdzeniu prawa wstępu przez organizatora.

Informacja na temat badań lekarskich:
Zgodnie z zapisem art. 31 ustawy z dnia 31 marca 2020 r. o zmianie ustawy o szczególnych rozwiązaniach związanych z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19, innych chorób zakaźnych oraz wywołanych nimi sytuacji kryzysowych oraz niektórych innych ustaw:
„Orzeczenia lekarskie wydane w ramach wstępnych, okresowych i kontrolnych badań lekarskich, których ważność upłynęła po dniu 7 marca 2020 r., zachowują ważność, nie dłużej jednak niż do upływu 60 dni od dnia odwołania stanu zagrożenia epidemicznego albo stanu epidemii.”

Uwaga! W turnieju mogą grać uczestnicy z młodszych roczników. Nie obowiązuje posiadanie licencji okresowej PZTS. W przypadku braku licencji wymagane będzie zaświadczenie o przynależności do danego klubu z terenu miasta stołecznego Warszawy. Zdobyte punkty będą decydowały o rozstawieniu w turniejach Mistrzostw Warszawy WOM w relacji klubowej 2020.

Do pobrania:

Kwestionariusz uczestnika zawodów sportowych

Komunikat organizacyjny I Cyklu WOM młodzików 2020/21

Karta zgłoszeniowa I Cyklu WOM młodzików 2020/21

PLAN GIER I Cyklu WOM młodzików i kadetów 2020/21

Lista startowa  I Cyklu WOM MŁODZICZEK 2020/21

Turniej  I Cyklu WOM MŁODZICZEK 2020/21 

Lista startowa  I Cyklu WOM MŁODZIKÓW 2020/21 

Turniej  I Cyklu WOM MŁODZIKÓW 2020/21 

Ranking WOM Młodziczek 2020

Ranking WOM Młodzików 2020

Mazowiecki Ranking MŁODZICZEK po sezonie 2019/2020

Mazowiecki Ranking MŁODZIKÓW po sezonie 2019/2020

Projekt finansuje m. st. Warszawa

Najnowsze