I Grand Prix Mazowsza (kategoria SENIOR), niedziela 12 września, Nowy Dwór Mazowiecki

Rafał Wereszczaka

Nowodworski Ośrodek Sportu i Rekreacji oraz Mazowiecki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego zapraszają do udziału w I Grand Prix Mazowsza (kategoria senior) sezonu 2021/2022. Początek gier o godz. 10.00 w niedzielę 12 września, w hali Nowodworskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji przy ul. Młodzieżowej 1 (wjazd od ulicy Wiosennej). Zgłoszenia do godz. 19.00 w czwartek 9 września. Zawody BEZ UDZIAŁU PUBLICZNOŚCI ze ścisłym zachowaniem obowiązujących w dniu i miejscu zawodów zasad bezpieczeństwa związanych z występowaniem epidemii COVID-19.

Początek gier kobiet jest planowany około godz. 11:40

Uwaga! Celem przyspieszenia uwidocznienia w Internetowym Systemie Licencyjnym PZTS wykupionych licencji klubowych i zawodniczych na sezon 2021/2022, należy przesłać potwierdzenie przelewu za licencje na adres: wr@pzts.pl

W innym wypadku licencje będą widoczne w ISL po zaksięgowaniu, tj. od dwóch do czterech dni po dokonaniu wpłaty.

ZAWODY BEZ UDZIAŁU PUBLICZNOŚCI!!!

Wstęp na halę tylko dla uczestników zawodów (zawodników, trenerów, opiekunów, obsługi technicznej, sędziów) 

Organizatorzy zawodów, poprzez dostosowanie się do obowiązujących przepisów prawa w zakresie zapobiegania, przeciwdziałania i zwalczania COVID-19 oraz poprzez zachowanie standardów w tym zakresie, podejmują wszelkie możliwe działania by zminimalizować ryzyko zakażenia się wiruszem COVID-19. Jednakże takiego ryzyka nie da się wyeliminować w stu procentach. W związku z powyższym wszystkie osoby obecne na zawodach przebywają w hali na własne (rodziców, opiekunów prawnych) ryzyko i odpowiedzialność. Wejście na halę TYLKO I WYŁACZNIE dla członków ekip klubowych, przedstawicieli organizatora oraz sędziów.

Informacja na temat badań lekarskich:
Zgodnie z zapisem art. 31 ustawy z dnia 31 marca 2020 r. o zmianie ustawy o szczególnych rozwiązaniach związanych z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19, innych chorób zakaźnych oraz wywołanych nimi sytuacji kryzysowych oraz niektórych innych ustaw:
„Orzeczenia lekarskie wydane w ramach wstępnych, okresowych i kontrolnych badań lekarskich, których ważność upłynęła po dniu 7 marca 2020 r., zachowują ważność, nie dłużej jednak niż do upływu 60 dni od dnia odwołania stanu zagrożenia epidemicznego albo stanu epidemii.”

Do pobrania

Komunikat organizacyjny I GPM (kategoria SENIOR) 2021/22

Karta zgłoszeniowa I GPM (kategoria SENIOR) 2021

Plan zawodów I GPM (kategoria SENIOR) 2021

Lista startowa I GPM 2021 – KOBIETY

Turniej I GPM 2021 – KOBIETY 

Lista startowa I GPM 2021 – MĘŻCZYŹNI

Turniej I GPM 2021 – MĘŻCZYŹNI 

Mazowiecki Ranking KOBIET – po sezonie 2020/2021

Link do rankingu „0” PZTS SENIOREK

Mazowiecki Ranking MĘŻCZYZN – po sezonie 2020/2021

Link do rankingu „0” PZTS SENIORÓW

 

Najnowsze