I Grand Prix Mazowsza kategorii SKRZAT, sobota 24 października, Nowy Dwór Maz.

Rafał Wereszczaka

Unia Związków Sportowych Warszawy i Mazowsza, Nowodworski Ośrodek Sportu i Rekreacji, Klub Tenisa Stołowego Nowy Dwór Mazowiecki oraz Mazowiecki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego zapraszają do udziału w I Grand Prix Mazowsza SKRZATÓW sezonu 2020/2021. Zawody wystartują o godz. 12.00 w sobotę 24 października, w hali Nowodworskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji, przy ul. Młodzieżowej 1 (wjazd od ulicy Wiosennej). Zgłoszenia do godz. 19.00 w czwartek 22 października. Zawody BEZ UDZIAŁU PUBLICZNOŚCI ze ścisłym zachowaniem obowiązujących w dniu i miejscu zawodów zasad bezpieczeństwa związanych z występowaniem epidemii COVID-19. Turniej współfinansuje Urząd Marszałkowski Województwa Mazowieckiego.

Uwaga!

W dniu 23 października Prezes Zarządu Polskiego Związku Tenisa Stołowego poinformował wszystkie związki wojewódzkie tenisa stołowego, że w związku z informacjami o wprowadzeniu kolejnych ograniczeń w życiu publicznym kontaktował się z byłym Ministerstwem Sportu i uzyskał informację, że imprezy sportowe mogą w dalszym ciągu się odbywać bez obecności kibiców

Przypominamy zatem:

Wstęp na halę tylko dla uczestników zawodów (zawodników, trenerów, opiekunów) po pomiarze temperatury oraz po wypełnieniu i pozostawieniu u organizatora kwestionariusza uczestnika zawodów sportowych.

Organizatorzy zawodów, poprzez dostosowanie się do obowiązujących przepisów prawa w zakresie zapobiegania, przeciwdziałania i zwalczania COVID-19 oraz poprzez zachowanie standardów w tym zakresie, podejmują wszelkie możliwe działania by zminimalizować ryzyko zakażenia się wiruszem COVID-19. Jednakże takiego ryzyka nie da się wyeliminować w 100 procentach. W związku z powyższym wszystkie osoby obecne na zawodach przebywają w hali na własne ryzyko i odpowiedzialność. Wejście na halę TYLKO I WYŁACZNIE dla zgłoszonych członków ekip klubowych i potwierdzeniu prawa wstępu przez organizatora.

Informacja na temat badań lekarskich:
Zgodnie z zapisem art. 31 ustawy z dnia 31 marca 2020 r. o zmianie ustawy o szczególnych rozwiązaniach związanych z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19, innych chorób zakaźnych oraz wywołanych nimi sytuacji kryzysowych oraz niektórych innych ustaw:
„Orzeczenia lekarskie wydane w ramach wstępnych, okresowych i kontrolnych badań lekarskich, których ważność upłynęła po dniu 7 marca 2020 r., zachowują ważność, nie dłużej jednak niż do upływu 60 dni od dnia odwołania stanu zagrożenia epidemicznego albo stanu epidemii.”

Do pobrania:

Kwestionariusz uczestnika zawodów sportowych

Komunikat organizacyjny I GPM kat. SKRZAT 2020/21

Karta zgłoszeniowa I GPM SKRZAT 2020

Plan zawodów I GPM k. SKRZAT i k. KADET

Lista startowa I GPM skrzatek 2020

Turniej I GPM skrzatek 2020

Lista startowa I GPM skrzatów 2020 

Turniej I GPM skrzatów 2020

Mazowiecki Ranking Skrzatek – po sezonie 2019/2020

Mazowiecki Ranking Skrzatów – po sezonie 2019/2020


 
 

Najnowsze