I Grand Prix Mazowsza Młodzików, Radzymin, sobota 11 września

Rafał Wereszczaka

Radzymiński Ośrodek Kultury i Sportu oraz Mazowiecki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego zapraszają do udziału w I Grand Prix Mazowsza MŁODZIKÓW 2021/2022. Zawody rozpoczną się o godz. 10.00 w sobotę 11 września. Zostaną rozegrane w Hali Radzymińskiego Ośrodka Kultury i Sportu przy al. Jana Pawła II 20 w Radzyminie. Zgłoszenia do czwartku 9 września do godz. 19.00 za pomocą karty zgłoszeniowej. Zawody BEZ UDZIAŁU PUBLICZNOŚCI ze ścisłym zachowaniem obowiązujących w dniu i miejscu zawodów zasad bezpieczeństwa związanych z występowaniem epidemii COVID-19.

ZAWODY BEZ UDZIAŁU PUBLICZNOŚCI!!!

Wstęp na halę tylko dla uczestników zawodów (zawodników, trenerów, opiekunów, obsługi technicznej, sędziów) 

Organizatorzy zawodów, poprzez dostosowanie się do obowiązujących przepisów prawa w zakresie zapobiegania, przeciwdziałania i zwalczania COVID-19 oraz poprzez zachowanie standardów w tym zakresie, podejmują wszelkie możliwe działania by zminimalizować ryzyko zakażenia się wiruszem COVID-19. Jednakże takiego ryzyka nie da się wyeliminować w stu procentach. W związku z powyższym wszystkie osoby obecne na zawodach przebywają w hali na własne (rodziców, opiekunów prawnych) ryzyko i odpowiedzialność. Wejście na halę TYLKO I WYŁACZNIE dla członków ekip klubowych, przedstawicieli organizatora oraz sędziów.

Informacja na temat badań lekarskich:
Zgodnie z zapisem art. 31 ustawy z dnia 31 marca 2020 r. o zmianie ustawy o szczególnych rozwiązaniach związanych z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19, innych chorób zakaźnych oraz wywołanych nimi sytuacji kryzysowych oraz niektórych innych ustaw:
„Orzeczenia lekarskie wydane w ramach wstępnych, okresowych i kontrolnych badań lekarskich, których ważność upłynęła po dniu 7 marca 2020 r., zachowują ważność, nie dłużej jednak niż do upływu 60 dni od dnia odwołania stanu zagrożenia epidemicznego albo stanu epidemii.”

Do pobrania:


Komunikat organizacyjny I GPM MŁODZIKÓW 2021/22

Karta zgłoszeniowa I GPM MŁODZIKÓW 2021

Plan zawodów I GPM MŁODZIKÓW 2021 

Lista startowa I GPM MŁODZICZEK 2021

Turniej I GPM MŁODZICZEK 2021


Lista startowa I GPM MŁODZIKÓW 2021
 

Turniej I GPM MŁODZIKÓW 2021 

Mazowiecki Ranking MŁODZICZEK – po sezonie 2020/2021

Link do rankingu „0” PZTS MŁODZICZEK

Mazowiecki Ranking MŁODZIKÓW – po sezonie 2020/2021

Link do rankingu „0” PZTS MŁODZIKÓW

Najnowsze