Kalendarz zawodów indywidualnych do końca sezonu 2014/2015

Agata Biesaga

Wydział Rozgrywek Mazowieckiego Związku Tenisa Stołowego po akceptacji przez Zarząd MZTS przedstawia kalendarz zawodów indywidualnych do końca sezonu 2014/2015.

Termin Turniej Kategoria Miejsce Termin zgłoszeń
13.09.2014 godz. 13:00 I Wojewódzki Turniej Kwalifikacyjny Skrzat Jabłonna 11 września 2014 roku do godz. 21:00
13.09.2014 godz. 10:00 I Wojewódzki Turniej Kwalifikacyjny Kadet Jabłonna 11 września 2014 roku do godz. 21:00
14.09.2014 godz. 10:00 I Wojewódzki Turniej Kwalifikacyjny Młodzik Jabłonna 11 września 2014 roku do godz. 21:00
21.09.2014 godz. 10:00 I Wojewódzki Turniej Kwalifikacyjny Junior Wyszogród 18 września 2014 roku do godz. 21:00
27.09.2014 godz. 10:00 I Wojewódzki Turniej Kwalifikacyjny Senior Wyszogród 25 września 2014 roku do godz. 21:00
04.10.2014 godz. 10:00 I Wojewódzki Turniej Kwalifikacyjny Żak Warszawa 2 października 2014 roku do godz. 21:00
22.10.2014 godz. 16:00 Warszawska Olimpiada Młodzieży – I cykl Młodzik Warszawa 21 października 2014 roku do godz. 21:00
23.10.2014 godz. 16:00 Warszawska Olimpiada Młodzieży – I cykl Kadet Warszawa 22 października 2014 roku do godz. 21:00
08.11.2014 godz. 10:00 Mistrzostwa Województwa DTU Żak i Młodzik Jeżewo 6 listopada 2014 roku do godz. 21:00
15.11.2014 godz. 10:00 II Wojewódzki Turniej Kwalifikacyjny Junior Warszawa 13 listopada 2014 roku do godz. 21:00
22.11.2014 godz. 10:00 II Wojewódzki Turniej Kwalifikacyjny Żak Warszawa 20 listopada 2014 roku do godz. 21:00
23.11.2014 godz. 10:00 II Wojewódzki Turniej Kwalifikacyjny Młodzik Warszawa 20 listopada 2014 roku do godz. 21:00
26.11.2014 godz. 16:00 Warszawska Olimpiada Młodzieży – II cykl Młodzik Warszawa 25 listopada 2014 roku do godz. 21:00
27.11.2014 godz. 16:00 Warszawska Olimpiada Młodzieży – II cykl Kadet Warszawa 26 listopada 2014 roku do godz. 21:00
29.11.2014 godz. 13:00 II Wojewódzki Turniej Kwalifikacyjny Skrzat Warszawa 27 listopada 2014 roku do godz. 21:00
29.11.2014 godz. 10:00 II Wojewódzki Turniej Kwalifikacyjny Kadet Warszawa 27 listopada 2014 roku do godz. 21:00
30.11.2014 godz. 10:00 II Wojewódzki Turniej Kwalifikacyjny Senior Wyszogród 27 listopada 2014 roku do godz. 21:00
18.01.2015 godz. 10:00 III Wojewódzki Turniej Kwalifikacyjny Senior Nadarzyn 15 stycznia 2015 roku do godz. 21:00
08.02.2015 godz. 10:00 III Wojewódzki Turniej Kwalifikacyjny Junior Wyszogród 5 lutego 2015 roku do godz. 21:00
21.02.2015 godz. 10:00 III Wojewódzki Turniej Kwalifikacyjny  Kadet Wyszogród 19 lutego 2015 roku do godz. 21:00
21.02.2015 godz. 13:00 III Wojewódzki Turniej Kwalifikacyjny  Skrzat Wyszogród 19 lutego 2015 roku do godz. 21:00
22.02.2015 godz. 10:00 Indywidualne Mistrzostwa Mazowsza Senior Warszawa-Wawer 19 lutego 2015 roku do godz. 21:00
01.03.2015 godz. 10:00 III Wojewódzki Turniej Kwalifikacyjny  Młodzik Konstancin-Jeziorna 26 lutego 2015 roku do godz. 21:00
18.03.2015 godz. 17:00 Indywidualne Mistrzostwa Mazowsza Młodzieżowiec  Warszawa-Wawer 16 marca 2015 roku do godz. 21:00
22.03.2015 godz. 10:00 III Wojewódzki Turniej Kwalifikacyjny  Żak Warszawa-Wawer 19 marca 2015 roku do godz. 21:00
25.03.2015 godz. 16:00 Warszawska Olimpiada Młodzieży – III cykl Młodzik Warszawa 24.03.2015 roku do godz. 21:00
26.03.2015 godz. 16:00 Warszawska Olimpiada Młodzieży – III cykl Kadet Warszawa 25.03.2015 roku do godz. 21:00
28.03.2015 godz. 10:00 Indywidualne Mistrzostwa Mazowsza Junior Sochaczew 26 marca 2015 roku do godz. 21:00
11.04.2015 godz. 10:00 Drużynowe Mistrzostwa Mazowsza Kadet Wyszogród 9 kwietnia 2015 roku do godz. 21:00
11.04.2015 godz. 10:00 Drużynowe Mistrzostwa Mazowsza Junior Wyszogród 9 kwietnia 2015 roku do godz. 21:00
12.04.2015 godz. 10:00 Drużynowe Mistrzostwa Mazowsza Młodzik Warszawa-Wawer 9 kwietnia 2015 roku do godz. 21:00
14.04.2015 godz. 16:00 Mistrzostwa Warszawy – gra pojedyncza Młodzik Warszawa 13.04.2015 roku do godz. 21:00
16.04.2015 godz. 16:00 Mistrzostwa Warszawy – gra pojedyncza Kadet Warszawa 15.04.2015 roku do godz. 21:00
17.04.2015 godz. 16:00 Mistrzostwa Warszawy – gra pojedyncza Junior Warszawa 16.04.2015 roku do godz. 21:00
25.04.2015 godz. 10:00 Indywidualne Mistrzostwa Mazowsza Kadet Warszawa-Targówek 23 kwietnia 2015 roku do godz. 21:00
25.04.2015 godz. 13:00 Indywidualne Mistrzostwa Mazowsza Skrzat Warszawa-Targówek 23 kwietnia 2015 roku do godz. 21:00
26.04.2015 godz. 10:00 Indywidualne Mistrzostwa Mazowsza Młodzik Warszawa-Targówek 23 kwietnia 2015 roku do godz. 21:00
19.05.2015 godz. 16:00 Mistrzostwa Warszawy – gra podwójna Kadet Warszawa 18 maja 2015 roku do godz. 21:00
19.05.2015 godz. 16:00 Mistrzostwa Warszawy – gra podwójna i mieszana Junior Warszawa 18 maja 2015 roku do godz. 21:00
20.05.2015 godz. 16:00 Mistrzostwa Warszawy – gra podwójna Młodzik Warszawa 19 maja 2015 roku do godz. 21:00
23.05.2015 godz. 10:00 Mini-Olimpic-Games Żak/Młodzik Jeżewo 21 maja 2015 roku do godz. 21:00
24.05.2015 godz. 10:00 Indywidualne Mistrzostwa Mazowsza Żak Warszawa-Solec 21 maja 2015 roku do godz. 21:00
06.06.2015 godz. 10:00 Memoriał red. Janusza Strzałkowskiego –59. Finał Szkoła Pod. i Gim.   4 czerwca 2015 roku do godz. 21:00
07.06.2015 godz. 10:00 Indywidualne Mistrzostwa Mazowsza Weteranów Warszawa-Żoliborz 4 czerwca 2015 roku do godz. 21:00

Najnowsze