Mistrzostwa Województwa ŻAKÓW, Warszawa, 1 kwietnia / wyniki gier

Rafał Wereszczaka

Szkolny Związek Sportowy Warszawy i Województwa Mazowieckiego oraz Mazowiecki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego zapraszają do udziału w Mistrzostwach Województwa ŻAKÓW. Konkurencje: gra pojedyncza, gra podwójna. Zawody zostaną rozegrane w sobotę 1 kwietnia w Hali Sportowej OSiR Targówek przy ul. Ossowskiego 25 w Warszawie. Początek zawodów o godz. 10.00. Zgłoszenia za pomocą klubowych kart zgłoszeniowych do czwartku 30 marca do godz. 19.00. Projekt finansuje miasto stołeczne Warszawa.

Uwaga! Zgodnie z puktem 12.2.4. do udziału w Mistrzostwach Województwa kategorii ŻAK uprawnieni są „zawodnicy posiadający imienny limit PZTS na Indywidualne Mistrzostwa Polski w kategorii (…) żak oraz kolejnych 48 zawodników zgodnie z aktualnym rankingiem wojewódzkim po ostatniej w pełni rozegranej rozegranej serii zawodów GPM i GPP”.

W praktyce oznacza to, że do udziału w zawodach uprawnieni są wszyscy, którzy widnieją na mazowieckich listach rankingowych kategorii ŻAK po III GPM/GPP z wyjątkiem dzieci nie posiadających obywatelstwa polskiego ani Karty Polaka (ograniczenie regulaminu PZTS).

Do pobrania:

Komunikat organizacyjny MW ŻAKÓW 2023

Plan gier MW ŻAKÓW i MMW 2023

Karta zgłoszeniowa MW kategorii ŻAK 2023

Lista startowa KWIMP ŻACZEK 2023

Turniej KWIMP ŻACZEK 2023 – wyniki gier

Najnowsze